2018

Ashley Bailey
NCAA Qualifier (pole vault)
ECAC Qualifier (pole vault)
Maryland Invitational Champion (pole vault)
Delaware Classic Champion (pole vault)
Colonial Relays Champion (pole vault championship)
Towson Invitational Champion (pole vault; long jump)
Colonial Athletic Association Field Athlete of the Week (Apr. 17)

Jeanette Bendolph
ECAC Qualifier (4 x 400m Relay)

Madeline Berman
ECAC Qualifier (4 x 800m Relay)
Top Florida Relays Finisher (9th, 4 x 800m Relay)
Towson Invitational Champion (5,000m)

Taliah Cintron
Delaware Classic Champion (4 x 100m relay)

Niyah Cosme
Delaware Classic Champion (javelin)

Kathleen Dailey
PNC Achiever Award (Feb. 16)

London Freeland
ECAC Qualifier (4 x 400m Relay)
Delaware Classic Champion (4 x 100m relay; 4 x 400m relay; 400m hurdles)

Olivia Goncerz
Delaware Classic Champion (triple jump)

Jennifer Hineman
ECAC Qualifier (pole vault)
Colonial Relays Champion (pole vault)

Nadia Khoury
Delaware Classic Champion (high jump)
Colonial Relays Champion (sprint medley)

Bema Kyeadea-Amponsah
Delaware Classic Champion (4 x 400m relay)

Alexis Lipnicky
Towson Invitational Champion (javelin)
ECAC Qualifier (javelin)

Myrissa McFolling-Young
ECAC Qualifier (Discus)
Delaware Classic Champion (discus)

Carlyn McGrath
Delaware Classic Champion (100m hurdles)

Liz McGroarty
ECAC Qualifier (800m; 1,500m; 3,000m)
Maryland Invitational Champion (3,000m)
Colonial Relays Champion (1,500m)
Colonial Athletic Association Runner of the Week (Apr. 9)

Michaela Meyer
ECAC Qualifier (9th, 4 x 800m Relay)
Top Florida Relays Finisher (9th, 4 x 800m Relay; 9th, Distance Medley Relay)
Maryland Invitational Champion (800m)
Colonial Relays Champion (sprint medley)

Stephanie Palese
Maryland Invitational Champion (3,000m steeplechase)

Emily Paolucci
Top Florida Relays Finisher (9th, Distance Medley Relay)
PNC Achiever Award (Feb. 18)

Carly Pettipaw
ECAC Qualifier (4 x 400m Relay; 800m)
Maryland Invitational Champion (400m hurdles)
Colonial Relays Champion (sprint medley)
Towson Invitational Champion (800m)

Isis Pinkney
Delaware Classic Champion (100m; 200m; 4 x 100m relay)

Roxanne Ramirez
Top Florida Relays Finisher (9th, Distance Medley Relay)

Deja Rodriguez-Santiago
Delaware Classic Champion (3,000m)

Andriene Rose
Delaware Classic Champion (long jump; 4 x 100m relay)

Angie Spadaccini
ECAC Qualifier (9th, 4 x 800m Relay)
Top Florida Relays Finisher (4 x 800m Relay)
PNC Achiever Award (Feb. 9)

Kai Starnes
Delaware Classic Champion (4 x 400m relay)

Sydni Stovall
ECAC Qualifier (4 x 400m Relay)
Delaware Classic Champion (400m; 4 x 400m relay)
Colonial Relays Champion (sprint medley)

Susanna Weir
ECAC Qualifier (4 x 800m Relay)
Top Florida Relays Finisher (9th, 4 x 800m Relay)

Melissa Zegeer
Delaware Classic Champion (hammer)

Lauren Zodl
Top Florida Relays Finisher (9th, Distance Medley Relay)